• 30.09.24, 09:02

Jürgen Ligi pani regionaalsete riigimajade ehituse pausile

Valitsuse otsusel riigimajade ehitamise ja renoveerimisega järgmise perioodi riigieelarve ja eelarvestrateegia raames edasi ei minda, edastas rahandusminister Jürgen Ligi sõnad tema ministeerium.
Rahandusminister Jürgen Ligi konverentsil Äriplaan 2025.
  • Rahandusminister Jürgen Ligi konverentsil Äriplaan 2025.
  • Foto: Liis Treimann
Edasi lükkub Kärdla maja ehitus ning hoonete riigimajadeks rekonstrueerimine Kuressaares, Haapsalus, Jõhvis, Viljandis ja Põlvas.

Seotud lood

Uudised
  • 17.11.23, 08:14
Valgas avati uus kohtu- ja riigimaja
14. novembril avas Riigi Kinnisvara ajaloolise hoone Valgas, mis on rekonstrueeritud 111-aastane endine pangahoone. Hoone rekonstrueerisid Tartu Ehitus AS ja Tera Ehitus OÜ.
Uudised
  • 14.02.23, 15:30
Pärnus sai valmis rekonstrueeritud riigimaja
Endine Pärnu maavalitsuse maja on tänaseks rekonstrueerimise järgselt saanud riigimajaks. Riigil oli võimalus luua uued kaasaegsed ja säästlikud tööpinnad ning saavutada kokkuhoid mitme hoone halduskuludelt. Akadeemia 2 riigimaja rajamise maksumus oli 3 miljonit eurot, millele lisandub käibemaks.
  • ST
Sisuturundus
  • 30.04.25, 15:18
Optimus Systems: kuidas väike meeskond on kasvanud Eesti turvasektori liidriks
Kui ettevõte sünnib soovist teha midagi sisukat ja põnevat, ei pruugi esialgu ollagi suurt strateegiat ja visiooni. Ent kui sellele lisandub aastatepikkune sihikindlus, oskus õigeid otsuseid teha ja kirg valdkonna vastu, võib sellest kasvada midagi suurt. Just nii on läinud ettevõttega Optimus Systems, mis alustas 20 aastat tagasi viieliikmelise meeskonnana ning on nüüdseks kasvanud Eesti turvavaldkonna liidriks.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele