Eluaseme hinnaindeks kerkis selle aasta teises kvartalis võrreldes eelmise aasta sama ajaga 6,7% ning võrreldes selle aasta esimese kvartaliga 2,8%.

- Tallinnas kerkis elukoha hinnaindeks kvartaliga vähem kui mujal Eestis.
- Foto: Andras Kralla
Statistikaameti juhtivanalüütik Egne Säinast ütles, et korterite hinnad tõusid võrreldes selle aasta esimese kvartaliga 2,9% ja majade hinnad 2,4%. „Korterite hinnad kasvasid võrreldes esimese kvartaliga Tallinnas 2,3%, Tallinnaga külgnevates piirkondades koos Tartu ja Pärnuga 3,4% ning ülejäänud Eestis 4,6%,“ lisas Säinast teate vahendusel.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Kinnisvaraarendaja Peeter Raag on Omega Laenuga koostööd teinud viis aastat ja ütleb, et usaldusväärse finantspartneri tugi on renoveerimisprojektide juures hindamatu, sest üllatusi tuleb alati ette.