Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus (RKIK) avas täna Võru lähistel Reedo kaitseväe linnaku, mis sobib mistahes liitlasriigi ja vajadusel Eesti kaitseväe üksuste vastuvõtuks ja majutamiseks nii püsivalt kui ka ajutiselt.

- Reedo kaitseväe linnaku avamine
- Foto: Kermo Pastarus
Liitlaste vastuvõtuala projekteeris ja ehitas Lõuna-Eesti ettevõte Mapri Ehitus, ehitustööd läksid koos lisatöödega maksma 21 miljonit eurot. Mapri Ehituse tegevjuht Tarmo Roos kiitis koostööd Riigi Kaitseinvesteeringute Keskusega ning lisas, et hoolimata ambitsioonikatest ajalistest eesmärkidest õnnestus töö valmis saada ennetähtaegselt. „Loodame, et vajadusel siia saabuvad liitlased on tulemusega samuti rahul. Eestil on vaja sõpru hoida ja tore, kui saame ka omalt poolt nende elamistingimustele kaasa aidata,“ lisas Roos.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Saaremaa ettevõte OÜ Feizerton, mille kaubamärk Feirol on Eestis juba tuttav nii professionaalidele kui ka tavakasutajatele, on tegelenud enam kui 20 aastat kaablitoodete ja elektritarvikute arenduse, tootmise ja müügiga. Ettevõtte juhi Jüri Lemberi sõnul on neil turul omas nišis tugev positsioon, kuid samas on soov üha enam jõuda otse nii ehitusobjektidele kui ka lõpptarbijateni.