• 19.08.24, 11:18

Revonia sai Soomest mökki-majade 6 miljoni eurose tellimuse

Üle 10 aasta tegutsenud ja seni peamiselt traditsioonilisi maakeldreid ja koobassaunasid tootnud Eesti ettevõte Revonia allkirjastas ühe viimase aja suurima moodulmajade tellimuse Soome puhkekeskusega Kaamos Lodge.
Revonia betoonmajad.
  • Revonia betoonmajad.
  • Foto: Revonia
Soome ja Rootsi piiril asuva Aavasaksa mäe küljele loodava puhkeküla alale paigaldatakse 2025. aasta lõpuks 80 betoonist moodulmaja. Kõik majad on põrandapindalaga 30 m² ja kaaluvad viimistletud kujul 40 tonni.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 02.09.25, 16:14
Kaabli kvaliteet ei ole silmaga nähtav, aga tagajärjed võivad olla valusad
Saaremaa ettevõte OÜ Feizerton, mille kaubamärk Feirol on Eestis juba tuttav nii professionaalidele kui ka tavakasutajatele, on tegelenud enam kui 20 aastat kaablitoodete ja elektritarvikute arenduse, tootmise ja müügiga. Ettevõtte juhi Jüri Lemberi sõnul on neil turul omas nišis tugev positsioon, kuid samas on soov üha enam jõuda otse nii ehitusobjektidele kui ka lõpptarbijateni.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele