Coop avas juba seitsmenda uue kaupluse sel aastal. Valga kauplusele on paigaldatud päikesepaneelid ning pood on energiasäästlik tänu LED-valgustusele ja energiaefektiivsetele külmutusseadmetele.

- Uue kaupluse puhul saadi inspiratsiooni Saaremaast ja Hiiumaast (Foto: Coop Eesti).
Coop avas täna Valgas uue Konsumi, mis on tarbijaühistute jaoks tänavu arvult juba seitsmes. 700-ruutmeetrise müügipinnaga kauplus asub Pika ja Kungla tänava ristmikul, samal ajal suletakse samal ristmikul olnud Selvehall ning Uue tänava Sõpruse kauplus.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Harju Tarbijate Ühistu avas täna Aegviidu alevis uue Coopi kaupluse, mis pakub kohalikele inimestele senisest kaks korda suuremat sortimenti.
Kuressaarde rajatud kaasaegse padelihalli projekteerimisel pöörati erilist tähelepanu ruumi akustikale, et vältida suurtele spordiruumidele omast kaja ja müra. Lahenduseks valiti Ruukki perforeeritud akustiline kandev katuslae profiil Acub, millesse on heli neeldumine juba sisse integreeritud. Praktika näitab, et läbimõeldud akustika parandab oluliselt nii kasutusmugavust kui ka hoone üldist kvaliteeti.