Stora Enso paisutas kasumit

Stora Enso Eesti tõmbas ennast tõhusamaks: müügitulu 2023. aastal, võrreldes varasema aastaga, küll vähenes, kuid puhaskasum suurenes ja seda päris priskelt.
Ennast tõhusamaks timmiv Stora Enso paneb rõhku tööohutusele ja tervishoiule. Töö tehastes kohandab visa ettevõte müügiturgudele vastavaks.
  • Ennast tõhusamaks timmiv Stora Enso paneb rõhku tööohutusele ja tervishoiule. Töö tehastes kohandab visa ettevõte müügiturgudele vastavaks.
  • Foto: Andres Haabu
Firma puhaskasum suurenes peamiselt tütarettevõtetelt saadud dividendide ja muude äritulude tõttu, selgub ettevõtte eelmise aasta majandusaruandest.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 19.03.26, 10:28
20 aastat turul olnud Hörmann Eesti koostööd kestavad aastaid, mitte ühe projekti jagu
Hörmann Eesti on 20 siinoldud aasta jooksul välja selgitanud siinse turu vajadused, panustanud erinevatesse projektidesse ning teinud koostööd ja pakkunud lahendusi nii elamu- kui ka tööstusvaldkonnas.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele