Port Athena ehitus Tartus läheb lahti juulis

Kaarsilla Kinnisvara OÜ ja Embach Ehitus OÜ sõlmisid ehituslepingu ärihoonete ehitamiseks aadressile Tartu, Väike-Turu 7. Viiest hoonest koosneva Port Athena nimi on inspireeritud lähikondsest sadama alast ja Tartust kui Emajõe Ateenast.
Tulevane hoonekompleks Emajõe ääres.
  • Tulevane hoonekompleks Emajõe ääres.
  • Foto: Kaarsilla Kinnisvara
Rajatav kompleks asub äriliselt ja logistiliselt atraktiivses piirkonnas Tigutorni, AHHAA ja Aura keskuse vahelisel alal, mille veekeskuse poolses osas on jalakäijate tänav ning jõe pool arenev kaldapromenaad.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 22.04.26, 14:27
Tööstus seisakuid ei talu: uksed ja laadimissüsteemid määravad äris rohkem, kui esmapilgul paistab
Tööstus- ja logistikasektoris mõõdetakse edu sageli kiiruse ja efektiivsusega, kuid nende taga on ka detailid, millele kahjuks liiga harva mõeldakse. Märkama hakatakse neid alles siis, kui need ühel hetkel enam ei tööta. Üks katkine uks või tõrkuv laadimissüsteem võib aga peatada terve töövoo, tuues kaasa ajakulu ja korraliku rahalise kahju.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele