• 25.04.24, 13:57

BGM Ehitus tegi ajaloo parima tulemuse

„Jäime eelmise aasta tulemustega väga rahule. Käive kasvas ning kasumimarginaal tõusis. Oli väga töökas aasta. Meil oli palju suuri objekte,“ ütles sel kevadel 10 aastaseks saanud Väike-Maarja ehitusfirma BGM Ehitus omanik Jaanus Müürsep.
Jaanus Müürsepale kuuluv Väike-Maarja ehitusettevõte BGM Ehitus tegi mullu ajaloo parima tulemuse.
  • Jaanus Müürsepale kuuluv Väike-Maarja ehitusettevõte BGM Ehitus tegi mullu ajaloo parima tulemuse.
  • Foto: BGM Ehitus
„Võib öelda, et eelmine aasta oli meil tegevusajaloo edukaim aasta. Käive oli aegade suurim ning ka kasumlikkus paranes,“ rääkis Müürsep Lääne-Virumaa Uudistele.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 09.03.26, 10:03
Meremuuseumi katuse renoveerimine tõi maailmatasemel tunnustuse
Lennusadama kuplite renoveerimine pälvis maailma parimate katuste võistlusel lamekatuste kategoorias kolmanda koha. Tegemist ei ole üksnes ehitusliku saavutusega, vaid tunnustuse sai hoone, mille ajalugu, tehniline keerukus ja kultuuriline väärtus on erakordsed.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele