Capital Mill tähistas Luise 13 elamuhoone ehitusel sarikapidu
Capital Milli uusarenduses aadressil Luise 13 peeti neljapäeval sarikapidu. Kortermaja Tallinnas Kassisaba piirkonnas valmib 2024. aasta lõpuks ja seal leiab endale kodu 14 perekonda.
„Luise 13 ehitus on liikunud plaanipäraselt – eelmise aasta juulis löödi kopp maasse ning praeguseks oleme jõudnud ehitustöödega nii kaugele, et saame hoonelt sarikapärja alla tuua,“ lausus Capital Milli ehitusdirektor Silver Neemelo. „Täname ehitusettevõtet Grand Ehitus hea töö eest ning samuti esimesi tulevaste kodude ostjaid.“
Uus, ETA sertifikaadiga kinnitatud PAROC CGL 20cy lahendus on mõeldud maa-aluste garaažide ja külmade keldrilagede soojustamiseks ja tulekaitseks nii uutes kui ka olemasolevates hoonetes.
GRK Eesti juht Tiit Roben räägib avameelses intervjuus, millised on Rail Balticu suure alliansshanke võidu põhjused, järgnevad sammud ja kriitilisemad kohtad, mis ehituse käigus ja lepingu täitmisel võivad ette tulla.