Tallinn plaanib Sõle spordikeskusele juurdeehitust

Sõle spordikeskuse olmetingimuste ja liikumisturvalisuse parendamiseks kavandatakse keskusele juurdeehitust, mille tulemusel lisanduks hoonele 1400 ruutmeetrit pinda.
Sõle spordikeskus
  • Sõle spordikeskus
  • Foto: Ilja Matusihis
Abilinnapea Tiit Teriku sõnul vajab Sõle spordikeskus täiendavaid ruume oma tegevuse paremaks korraldamiseks. „Senine ruumiprogramm seab piirid suuremate spordi- ja kultuurisündmuste organiseerimiseks ning takistab ka praegust trennide ja võistluste toimumist, kuna riietus- ja tualettruume pole piisavalt,“ rääkis Terik.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 22.04.26, 14:27
Tööstus seisakuid ei talu: uksed ja laadimissüsteemid määravad äris rohkem, kui esmapilgul paistab
Tööstus- ja logistikasektoris mõõdetakse edu sageli kiiruse ja efektiivsusega, kuid nende taga on ka detailid, millele kahjuks liiga harva mõeldakse. Märkama hakatakse neid alles siis, kui need ühel hetkel enam ei tööta. Üks katkine uks või tõrkuv laadimissüsteem võib aga peatada terve töövoo, tuues kaasa ajakulu ja korraliku rahalise kahju.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele