Neljapäeva öösel vastu reedet tuvastati Eesti ja Soome vahelise elektriühenduse EstLink 2 rike. Avarii põhjus ei ole süsteemihalduritele teada.
Estlink 2 ühendus Ida-Virumaal Püssis

Seotud lood

Uudised
  • 24.01.24, 08:01
Kliimaministeerium kiitis heaks seitse taastuvelektri projekti
Kliimaminister Kristen Michal esitab valitsusele kinnitamiseks taastuvelektri vähempakkumisel edukaks osutunud projektid. Sellega annab riik tuule- ja päikeseenergia ettevõtetele investeerimiskindluse 780 GWh taastuvelektri tootmiseks.
Uudised
  • 21.12.23, 16:18
Elektriehituses tagavad kasvu roheprojektid ja innovatsioon
Eesti Elektritööde Ettevõtjate Liit (EETEL) tunnustas traditsiooniliselt aasta jooksul parimaid majandustulemusi näidanud elektritööde ettevõtjaid. EETELi TOP 2023. aasta kolm parimat ettevõtet on elektrivõrkude ehitaja Connecto Eesti, elektrimaterjalide hulgimüüja Onninen ja elektrikaablite tootja Prysmian Group Baltics.
  • ST
Sisuturundus
  • 06.08.26, 14:29
Ridaelamu elanik eeldab korteriga võrreldes suuremat privaatsust
Uuesalu on noor, arenev ja looduskeskne küla Tallinna lähedal Rae vallas Tartu ja Viljandi maantee vahelisel alal, kuhu on kodu leidnud enam kui 300 leibkonda. Suure osa sealsetest majadest ehitas Tartal Grupp ja ettevõtte kinnisvara projektijuht Ard Ernits rääkis pisut ka elamute ehitusprotsessist Põdra tee ridaelamute näitel.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele