• 28.11.23, 11:25

Arhitekt: ootepaviljoni esteetilist lahendust oleks tulnud rohkem testida

Eesti Raudtee hakkas uuendama ootepaviljone, kuid kahjuks selgus, et arhitektide välja pakutud katuselahendus Eesti kliimas siiski ei toimi ning läheb nüüd järjekordselt ümbertegemisele.
Eesti Kunstiakadeemia õppejõud Sille Pihlak rõhutas, et inimesed ootavad kohandusest juba midagi väga konkreetset ja toimivat .
  • Eesti Kunstiakadeemia õppejõud Sille Pihlak rõhutas, et inimesed ootavad kohandusest juba midagi väga konkreetset ja toimivat .
  • Foto: Raul Mee
Kunstiakadeemia õppejõud Sille Pihlak peab õigeks lähenemist, et ootepaviljone püütakse parandada, mitte ei asendata uutega. Aga selleks, et arhitekti pakutud esteetiline lahendus toimiks, oleks tulnud rohkem kasutajaid kaasata.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 12.01.26, 14:13
Warmeco pakub tipptasemel klaasfassaadide täislahendusi eriti nõudlikele objektidele
Üle 17 aasta on Warmeco tegutsenud klaas-alumiiniumfassaadide valdkonnas, pakkudes professionaalseid täislahendusi nõustamisest ja projekteerimisest kuni tootmise ning paigalduseni. Pikaajalised kogemused ja kõrge tehniline kompetents võimaldavad ettevõttel lahendada eriti mastaapseid ja nõudlikke fassaadiprojekte.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele