Rae valda kerkib Eesti suurim logistika- ja kergetööstuspark

East Capital Real Estate rajab Tallinna külje alla Eesti suurima logistika ja kergetööstuspargi – 30hektarilisel maa-alal paikneva 140 000ruutmeetrise East Capital Park Rae.
Rajatav logistikapark.
  • Rajatav logistikapark.
  • Foto: East Capital Real Estate
East Capital Real Estate juhatuse liikme Martin Otsa sõnul on Park Rae esimeste hoonete valmimine planeeritud 2025. aastal, kuid kogu pargi valmimine sõltub ka turunõudlusest.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 30.04.26, 13:51
Ehitussektori keerukus kasvatab nõudlust uute teadmistega spetsialistide järele
Uued teadmised saad TalTechi magistriõppest
Ehitussektor on viimastel aastatel läbi teinud kiire arengu, kus projektide tehniline keerukus ja ootused lõpptulemusele on märgatavalt kasvanud. Energiatõhusus, hoonete elukaarepõhine planeerimine ja kaasaegsed digilahendused on muutunud baasnõueteks, mis tähendab, et turul on terav vajadus spetsialistide järele, kes suudavad siduda insenertehnilised teadmised majandusliku loogikaga.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele