Uue koolimaja arhitektuurivõistluse võitis Salto Arhitektuuribüroo OÜ tööga TÄPP, autorid Ralf Lõoke, Maarja Kask ja Martin McLean. Ehituse peatöövõtja on Nordecon AS.
Riigi Kinnisvara hanke Loodusmaja ehitamiseks võitis Nordecon kuue laekunud pakkumise hulgast. Edukaks tunnistatud pakkujaga saab hankelepingu sõlmida peale seaduses ettenähtud 14-päevase vaidlustusaja möödumist.
Riigi kaitseinvesteeringute keskus (RKIK) sõlmis projekteerimis- ja ehituslepingu aktsiaseltsiga Nordecon, et ehitada Ida-Virumaale laokompleks. Lepingu maksumus koos käibemaksuga on ligikaudu 9,7 miljonit eurot.
Riigi kaitseinvesteeringute keskus sõlmis projekteerimis- ja ehituslepingud Nordeconiga, et rajada Tartumaale 60 miljoni euro eest kaitseväele uued laohooned.
Kinnisvaraarendaja Peeter Raag on Omega Laenuga koostööd teinud viis aastat ja ütleb, et usaldusväärse finantspartneri tugi on renoveerimisprojektide juures hindamatu, sest üllatusi tuleb alati ette.