EASi ja KredExi ühendasutus toetab ligi 5 miljoni euroga viie üürielamu rajamist üle Eesti. Kõigi toetuste summad on ligikaudu üks miljon eurot.
Kuressaare saab riigi toel juurde ühe üürielamu.

Seotud lood

Uudised
  • 09.08.23, 16:29
Eesti tööstus saab toetust üle 30 miljoni euro
Peagi avaneb mäe- ja töötleval tööstusel võimalus taotleda toetust oma tootmise säästlikumaks muutmiseks – ressursiauditite tegemiseks ja ressursse tõhusamalt kasutada võimaldavateks investeeringuteks. Ressursitõhususe arendamiseks on planeeritud Euroopa Liidu ühtekuuluvusfondist eraldada 34,5 miljonit eurot, millele lisandub ettevõtete omaosalus.
Uudised
  • 01.08.23, 11:02
Ida-Virumaa linnad saavad toetust 2,45 miljonit
Regionaal- ja põllumajandusministeerium ja Riigi Tugiteenuste Keskus (RTK) avavad 1. augustil ettepanekute esitamise vooru, mille eesmärk on võtta Ida-Virumaa linnapiirkondades kasutusele innovatiivsed linnakeskkonna kvaliteeti parandavad digi- ja rohelahendused. Euroopa Liidu kaasrahastuse toel avatud taotlusvooru eelarve on 2,45 miljonit eurot.
Uudised
  • 10.05.23, 13:48
Tallinn toetab sel aastal 54 ehitise restaureerimist
Linn eraldab 54 taotlejatele restaureerimistoetusteks kokku 400 000 eurot, toetuse maksimaalne suurus on 30 000 eurot. Toetuse eesmärk on pakkuda tuge kaitse all olevate ehitiste omanikele.
  • ST
Sisuturundus
  • 10.08.26, 06:00
Milline on ehitusmaterjalide osa hoonete LEED sertifitseerimisel? Golden Gate’i kogemuslugu
Rohesertifikaat on Eestis kinnisvara arendamisel muutumas järjest olulisemaks ning uute hoonete puhul on LEED või BREEAM sertifikaat juba paljudele arendajatele ja investoritele iseenesestmõistetav eesmärk, kuigi tegemist ei ole seadusest tuleneva nõudega, vaid eestvedajateks on ambitsioonikad ja teadlikud kinnisvaraarendajad.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele