• 03.08.23, 10:35

BaltCap omandab Valka ehitus- ja pakkematerjalide tootja

Erakapitalifond BaltCap ja investeerimisettevõte Draugiem Capital investeerivad Valkas polüetüleenist vaht- ja õhumullikilest tooteid valmistavasse Läti ettevõttesse SIA Pepi Rer.
Pepi Rerile kuulub ka mänguklotside bränd IGLU
  • Pepi Rerile kuulub ka mänguklotside bränd IGLU
  • Foto: Pepi Rer
Lisaks ehitus- ja pakkematerjalide tootmisele kuulub Pepi Rerile ventilatsiooni aluskatteid tootev ProVent ning laste motoorseid oskusi arendavate mänguklotside bränd IGLU.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 28.04.25, 10:08
Ekspert selgitab: miks vajab ärihoone enamat kui lihtsalt katust?
Kui räägitakse ärikinnisvarast, pööratakse enamasti tähelepanu selle asukohale, suurusele ja siselahendusele. Katuse peale mõeldakse sageli alles viimases järgus. Ent katus ei ole pelgalt funktsionaalne element, mis kaitseb vihma ja tuult eest. Tänapäevane katus on osa hoone toimivusest, energiatõhususest ja visuaalsest kuvandist. Kuidas teha katuse puhul tark otsus? Miks on oluline lähtuda kvaliteedist, mitte ainult hinnast? Ja mis rolli mängib katus ettevõtte jätkusuutlikkuses?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele