Võsule kunagise restorani "Neptun" asukohale Võsu Pansionaadi ehitamiseks OÜ Vanalinna Ehitus sõlmis 19. juunil ettevõttega OÜ Lisako ehituse töövõtulepingu.
Uus pansionaat saab valmis ehitatud järgmise aasta juuliks (Visuaal: OÜ Vanalinna Ehitus).
  • Uus pansionaat saab valmis ehitatud järgmise aasta juuliks (Visuaal: OÜ Vanalinna Ehitus).
Projekti teostamise periood on 06.2023-07.2024.

Seotud lood

Uudised
  • 09.06.23, 09:28
Vanalinna Ehitus kaasajastab 4,6 miljoni eest Lääne-Tallinna Keskhaigla nakkuskliinikut
OÜ Vanalinna Ehitus sõlmis Lääne-Tallinna Keskhaiglaga ehituse töövõtulepingu isolatsioonipalatite rekonstrueerimistööde läbiviimiseks nakkuskliinikus. Projekti kogusumma on 4,65 miljonit eurot ning valmimistähtaeg tänavu detsembris.
  • ST
Sisuturundus
  • 10.06.26, 11:24
Bauroc plaanib viia materjalide tootmise jalajälje negatiivseks
Eesti perefirma Bauroc, mis on Põhja-Euroopa suurim poorbetoontoodete valmistaja, tuli eelmisel aastal välja uue tooteperega, mille süsiniku jalajälg on raudbetoonpaneelist 10 korda väiksem, kuid ettevõttel on veelgi ambitsioonikam plaan jõuda CO2-neutraalsete või lausa negatiivse jalajäljega materjalide tootmiseni.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele