Sügisel andis HeidelbergCement Group teada, et läheb üle uuele kaubamärgile Heidelberg Materials. Kunda Nordic Tsemendi omanik ongi Heidelberg Materials.
Värskelt Kunda Nordic Tsemendi juhiks saanud, kukkus Meelis Einstein 2008. aastal kohe kriisi lõugade vahele. Kogemus andis talle õppetunnid, millega nüüd raskemale ajale vastu minna.
Kliimaeesmärgid seavad ehitamisele uued reeglid, aga nendeni jõudmiseks ei piisa igaühe soovmõtlemisest, vaid vaja läheb kõigi osapoolte survet, alustades teadlikust tellijast ja lõpetades nõudliku kliendiga.
Üle 17 aasta on Warmeco tegutsenud klaas-alumiiniumfassaadide valdkonnas, pakkudes professionaalseid täislahendusi nõustamisest ja projekteerimisest kuni tootmise ning paigalduseni. Pikaajalised kogemused ja kõrge tehniline kompetents võimaldavad ettevõttel lahendada eriti mastaapseid ja nõudlikke fassaadiprojekte.