• 27.04.23, 09:22

Ehitusettevõtete käibe TOP100: tugev kasv jäi 2022. aastasse, ees on langus

Ehitussektori nelja viimase kvartali koondkäive oli esimeses kvartalis 2,8 miljardit eurot ja see kasvas aasta varasemaga võrreldes 18,3%. Valdav kasv tuli ettevõtetele eelmise aasta esimesel poolel, tänavu pidi leppida aeglustumisega. Siiski suutsid paljud teha veel hea tulemuse ja avaldame 100 kõige suuremat käivet näidanud ettevõtted, kes languse peaksid rahulikult üle elama.
Ehitusettevõtete käibe TOP100: tugev kasv jäi 2022. aastasse, ees on langus
  • Foto: Andras Kralla
Esimeses kvartalis oli ehitusvaldkonnas 445 ettevõtet, neist 371 ületasid miljonieurost käibepiiri. Käibepiiri ületavate ettevõtete arv kasvas aastaga 52 ettevõtte võrra, selgus Äripäeva Infopanga poolt avaldatud värskest Ehituse ja arenduse kvartaliraportist.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 21.08.25, 09:00
Argo Luhaste: hilinemised ja lisakulud on sageli seotud geotehniliste oludega
Suurbritannias aastatel 1970–1994 läbiviidud ehitusuuringust, milles analüüsiti hilinemiste ja eelarve ületamiste põhjuseid, selgus, et 40% ootamatutest hilinemistest ja lisakuludest olid seotud geotehniliste oludega. Ehitaja vaates tõusetub küsimus: mis saab siis, kui tegelik kohapealne geotehniline olukord osutub arvatust keerulisemaks?

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele