• 27.04.23, 08:22

Eesti projekteerimisidu sihib väliturge

Projekteerimissektori idu Iffent on leidnud Eestis 170 kasutajat ja lubab selle aasta lõpus alustada laienemist lähiriikidesse. Lahendus võimaldab arhitektidel ja inseneridel töötada vabakutselistena, ise oma töö eest vastutada ja ühtlasi vähendada turu killustatust.
Iffenti meeskond Mait Mikkelsaar, Paavo Pärn, Else Källo, Aare Leis tahavad uue platvormga suurendada projekteerija vastutust ja meeskonnatöö kvaliteeti.
  • Iffenti meeskond Mait Mikkelsaar, Paavo Pärn, Else Källo, Aare Leis tahavad uue platvormga suurendada projekteerija vastutust ja meeskonnatöö kvaliteeti.
  • Foto: GerliPhoto
Tänaseks on Eestis Iffentiga liitunud juba üle 170 arhitekti ja inseneri ning tellijad on lisanud töid 1,2 miljoni euro väärtuses. Kogu hoonetega seotud projekteerimise turumaht Eestis on ligi 60 mln eurot, Iffent plaanib aasta lõpuks sellest turust vallutada vähemalt 10%.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 03.07.25, 10:46
Kuidas muudab uus isolatsiooniplaat fassaadi paigaldamise kiiremaks ja säästlikumaks?"
PAROC® toob ehitusturule uue toote – PAROC Linio 10cc. Tegemist on kaasaegse kivivilla soojusisolatsiooniplaadiga fassaadide jaoks (ETICS), mille mõlemad pooled on juba tehases kruntvärviga kaetud. See lahendus aitab ehitusplatsil tööd tõhusamalt korraldada, säästes paigaldusaega ja vähendades liimikulu.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele