• 21.04.23, 12:33

Invego rajab Lahepere lahe äärde uue eramurajooni

Kinnisvaraarendaja Invego alustas Kloogaranna vahetus läheduses eramurajooni Lahepere Rannakodud arendust ja müüki. Kokku investeerib ettevõte mereäärse metsa sisse kavandatud eramute rajooni arendusse esimeses etapis üle 4 miljoni euro.
Piirkond, kuhu tuleb uus elurajoon.
  • Piirkond, kuhu tuleb uus elurajoon.
  • Foto: Invego
Lahepere Rannakodusid arendava Invego juhi Kristjan-Thor Vähi sõnul on pandeemiajärgselt paljude inimeste elukorraldus oluliselt muutunud. "Kontoris käiakse harva ning samas hinnatakse üha rohkem privaatsust ja looduslähedust. Sellega koos on kasvanud ka huvi oma kodu rajamisse rohkem investeerida," selgitas Vähi.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 19.03.26, 10:28
20 aastat turul olnud Hörmann Eesti koostööd kestavad aastaid, mitte ühe projekti jagu
Hörmann Eesti on 20 siinoldud aasta jooksul välja selgitanud siinse turu vajadused, panustanud erinevatesse projektidesse ning teinud koostööd ja pakkunud lahendusi nii elamu- kui ka tööstusvaldkonnas.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele