Kredex hakkas hommikul vastu võtma korteriühistutele mõeldud taotlusi korterelamute terviklikus kordategemiseks, tööpäeva lõpuks oli vooru 80 miljoni eurone maht taotlustega kaetud.
Kokku on korteriühistutele elamute terviklikus kordategemiseks vahendeid 330 miljonit eurot.
  • Kokku on korteriühistutele elamute terviklikus kordategemiseks vahendeid 330 miljonit eurot.
  • Foto: Andras Kralla
„Hiljuti käibele tulnud sõna “sundrenoveerimine” ei saa selle olukorra kohta kuidagi kasutada,” ütles EASi ja Kredexi ühendasutuse eluaseme ja energiatõhususe osakonna juht Triin Reinsalu pressiteate vahendusel.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 16.06.26, 09:44
Renoveerimine ei pea olema stressirohke projekt
Renoveerimisest räägitakse Eestis palju, kuid praktikas lükatakse vajalikud tööd sageli aastaid edasi. Mitte ainult rahapuuduse tõttu, vaid seepärast, et kogu protsess tundub kinnisvaraomaniku jaoks keeruline ja killustatud. Tellides ühelt ettevõttelt aknad, teiselt soojustuse ja kolmandalt krohvimise, tuleb lisaks kogu tööd koordineerida ning loota, et kõik detailid omavahel kokku sobivad.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele