• 06.04.23, 12:51

Arco Vara: plaanime kasvu, kuid sõja mõju võib olla ootamatu ja ennustamatu

Arco Vara müügitulu kasvas eelmisel aastal 16%, ärikasumiks kujunes üle miljoni euro ja ka tänavu plaanitakse kasvada. "Kuid sõja ning tervishoiu riskid on jätkuvalt marginaalsed ja kuklas peab hoidma nende võimalikku ootamatut, kuid ulatuse mõttes ennustamatut mõju," prognoosis käesolevaks aastaks tegevjuht Miko Niinemäe.
Ettevõtte tegevjuhi Miko Niinemäe sõnul on päringute arv taastumas.
  • Ettevõtte tegevjuhi Miko Niinemäe sõnul on päringute arv taastumas.
  • Foto: Raul Mee
Ettevõtte tegevjuhi Miko Niinemäe sõnul kihutas kinnisvaraturg möödunud aastal Ameerika raudteel: aasta alguses oli kinnisvarasse suunduvat kapitali üle ootuste palju, aasta teine pool sellele selgelt vastandus. “Taastuv päringute arv ja pankade kodulaenude taotluste arvu tõus ilmutab positiivseid märke, mis potentsiaalselt kajastuvad ka Arco Vara 2023. aasta eelmüükides,” lisas ta.

Seotud lood

Uudised
  • 16.02.23, 12:32
Arco Vara kasvatas aastaga müügitulu, kuid kasum langes kõvasti
Kinnisvaraarendaja Arco Vara lõpetas eelmise aasta 16% suuruse müügitulu kasvuga, samas tulud neljandas kvartalis langesid, mille peamine põhjus peitus Bulgaarias.
Uudised
  • 20.02.23, 12:48
Arendaja: kinnisvaraturu suurim risk on sõja lõpp
Teisel poolaastal oodatakse turu taastumist
Majanduse madalseis on möödumas ning elamukinnisvaraturu elavnemine võib hoo sisse saada aasta teises pooles, prognoosisid turuosalised Äripäeva kinnisvarakonverentsil. Sõja lõpp ähvardab aga kinnisvaraturule järgmise mure tuua.
  • ST
Sisuturundus
  • 03.10.25, 15:20
Tartu ehitus- ja sisustusmessil antakse nõu hoonete kaasajastamiseks ning sisustamiseks
10.-12. oktoobril toimub Tartus mess Ehitus ja Sisustus, millest võtab tänavu osa 70 ettevõtet, kelle tegevusvaldkonnad ulatuvad üldehitusest kuni sisustamiseni välja. Tulenevalt aastaajast pannakse palju rõhku energiasäästlike lahenduste tutvustamisele, kuid esitletakse ka sisustustrende. Eraldi väljapanek on pühendatud saunamajadele.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele