• 28.02.23, 13:33

Kaks ehitusfirmat hakkavad Tallinna Vee metaantanke rekonstrueerima

AS Tallinna Vesi sõlmis osaühingutega RVT Ehitus ja Mapri Ehitus hankelepingu, mille eesmärk on rekonstrueerida Paljassaare reoveepuhastusjaama biogaasi tootvad metaantankid.
Tallinna Vee reoveepuhastusjaam Paljassaares.
  • Tallinna Vee reoveepuhastusjaam Paljassaares.
  • Foto: Andras Kralla
Tallinna Vesi juhatuse esimehe Aleksandr Timofejevi sõnul on tegemist suurinvesteeringuga, mis võimaldab toota metaantankides rohkem biogaasi, mille tulemusena toodab Tallinna Vesi biogaasist ise vajamineva soojus- ja elektrienergia reoveepuhastamisprotsessi jaoks.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 12.08.25, 11:39
TalTechi uuring kinnitab: Airoboti niiskustagastusega soojusvaheti on Eesti kliimas kõige tõhusam
Eestis on aastaid püsinud arusaam, justkui plaatsoojusvahetid, eriti niiskustagastusega ehk ERV-tüüpi seadmed, ei sobi meie kliimasse. Levinud on hirm, et need külmuvad talvel ja ei ole energiatõhusad. See müüt pärineb ajast, mil turul levisid odavad ristvoolu vahetid, mille kasutegur oli madal ja automaatika olematu. Tänapäeval on see eelarvamus ajale jalgu jäänud.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele