Regionaalhaiglal valmis uus vähipatsientide korpus

Täna avati Mustamäe meditsiinilinnakus pidulikult Regionaalhaigla uus Y-korpus. Uue korpuse avasid Regionaalhaigla juhatuse esimees Agris Peedu, peaminister Kaja Kallas ja tervise- ja tööminister Peep Peterson.
Regionaalhaigla Y-korpuse avamine.
  • Regionaalhaigla Y-korpuse avamine.
  • Foto: Raul Mee
Regionaalhaigla juhatuse esimees Agris Peedu selgitas oma avakõnes, et eelkõige on uue Y-korpuse näol tegemist vähiravikeskusega. „Uus korpus annab meie patsientidele võimaluse tunda end ravikeskkonnas hästi, lähedastele võimaluse külastada patsiente individuaalsemalt, personalile võimaluse teha tööd tänapäevastes töötingimustes,“ selgitas Peedu ja lisas: „Suur tänu nii ehitajale Merko Ehitus Eestile, Põhjamaade Investeerimispangale, kes suurprojekti rahastas, kui kõigile haigla töötajatele, kes uue hoone valmimisse oma panuse andsid.“

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 22.04.26, 14:13
Materjalist ei piisa: vee-ettevõtted ootavad partnerilt ka tehnilist tuge ja koolitust
Veetrasside ja -seadmete paigaldusel ei sõltu tulemus ainult materjalidest, vaid ka sellest, kuidas neid päris tööolukordades kasutatakse. Kui erinevad süsteemid ja tootjad objektil kokku saavad, tekivad sageli nüansid, mida standardlahendused ei kata. Sellele vastuseks on terviklahendus, mis ühendab materjalid, tehnilise toe ja praktilised koolitused, kus mängitakse läbi reaalseid tööolukordi.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele