Urmas Sõõrumaale kuuluv US Real Estate ja 1Partner Ehitus sõlmisid ehitustöövõtu lepingu, mille raames rajatakse Tallinnas Park Tondi elu- ja ärikvartalis asuvasse ajaloolisesse hoonesse kaasaegne büroohoone. Hoone valmib käesoleva aasta lõpuks.
Endisest sõjakooli hoonest saab büroohoone.
  • Endisest sõjakooli hoonest saab büroohoone.
  • Foto: HGA Arhitektid
Park Tondi elu- ja ärikvartalis aadressil Sõjakooli 6 paiknev tsaariaegne ehitis oli enne Nõukogude okupatsiooni algust kasutusel Eesti kaitsejõudude sõjakooli sauna- ja vahtkonnahoonena. Pärast ehitustööde lõppu käesoleva aasta detsembris, valmib hoone kahel korrusel kokku 1500 ruutmeetrit kvaliteetset ja kaasaegset büroopinda. Hoone üürnikuks saab finantsettevõte Bondora.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 07.07.26, 17:01
Rasketehnika turul loeb üha vähem ostuhind ja üha rohkem partneri võimekus
Eesti ehitusturgu on viimastel aastatel erinevad sündmused korralikult raputanud ning muutnud ka ettevõtete investeerimiskäitumist. Kui varem vaadati masinaparki uuendades eelkõige masina kvaliteeti ja tehnilisi omadusi, siis täna arvestatakse palju enamate näitajatega. Üha rohkem eelistatakse kasutatud tehnikat või rentimist ning ostuotsuse puhul muutub määravaks hoopis see, kas partner suudab masina rikke korral kiiresti uuesti tööle aidata.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele