Täna, 21. veebruaril avati Mustamäe linnaosas pidulikult Tallinna Rõõmupesa lasteaia uus hoone (A. H. Tammsaare tee 141). Kümne rühmaga majas on kohti kuni 240 lapsele. Lasteaial on huviklassid, võimla, saal ja õppeaed.
Lasteaia 1969. aastal avatud ja nüüdseks ajale jalgu jäänud vana maja lammutati ning selle asemele ehitati uus A-energiaklassiga hoone, kus on tagatud nii tervislik sisekliima kui ka lapsesõbralik mängu- ja õpikeskkond.
Haapsalu Uksetehas avas novembris Tartus aadressil Lõõtsa 5 uue esindussalongi, et olla Lõuna-Eesti klientidele lähemal. Tegemist on ettevõtte teise salongiga ning tegu on tehase arenguloos olulise sammuga– 2026. aastal tähistab Haapsalu Uksetehas juba oma 35. tegevusaastat.