• 17.02.23, 10:50

Kaitseväe uuele laokompleksile otsitakse ehitajat

Tarbijakaitse ja tehnilise järelevalve amet (TTJA) andis Riigi Kaitseinvesteeringute Keskusele (RKIK) ehitusloa uue laokompleksi ehituseks Nõo valda Keeri ja Nõgiaru küladesse. Alale on planeeritud mitu ladu kaitseväe varude hoiustamiseks.
Jaanuaris Võrus Taara linnakus valminud kaitseväe tehnikapark.
  • Jaanuaris Võrus Taara linnakus valminud kaitseväe tehnikapark.
  • Foto: Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus
Uute laohoonete projekteerimine toimus möödunud aastal ning hetkel on käimas ehitushange laohoonete ehituseks. Lisaks on alustatud ettevalmistustöid raadamistöödeks alla 30 hektari suurusel alal, mille eesmärk on valmistada ette maa-ala uute laohoonete ehituseks. Laohoonete valmimine on planeeritud 2024. aasta lõpuks.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 03.07.25, 10:46
Kuidas muudab uus isolatsiooniplaat fassaadi paigaldamise kiiremaks ja säästlikumaks?"
PAROC® toob ehitusturule uue toote – PAROC Linio 10cc. Tegemist on kaasaegse kivivilla soojusisolatsiooniplaadiga fassaadide jaoks (ETICS), mille mõlemad pooled on juba tehases kruntvärviga kaetud. See lahendus aitab ehitusplatsil tööd tõhusamalt korraldada, säästes paigaldusaega ja vähendades liimikulu.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele