• 25.01.23, 13:26

Hannes Tamjärve väikemajatootja laienes Austraaliasse

Eesti arhitektuuri- ja majatootmisettevõte Kodasema, mis disainib, toodab ja müüb KODA väikemajadest koosnevaid hoonestuslahendusi, avas Austraalias Perthis tootmise ja kaasab täiendavat kapitali, teatab ettevõte.
KODA Loft maja (Foto: Kodasema OÜ)
  • KODA Loft maja (Foto: Kodasema OÜ)
Tulenevalt ambitsioonikatest kasvuplaanidest, on Kodasema hetkel kaasamas täiendavat kapitali, mis võimaldab laieneda uutele turgudele, digitaliseerida, muuta traditsioonilise valdkonna ettevõtte aatomid nö bittideks ja intelligentselt kiirendada ettevõtte kasvu.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 05.02.26, 11:47
Elektriline rasketehnika võimaldab kuni 150 000 eurost võitu
Kui sõiduautode maailmas on elektrisõidukid juba tavalised, siis nüüd on turule jõudnud ka täiselektriline rasketehnika. Elektrilised laadurid ja ekskavaatorid pakuvad alternatiivi neile, kes otsivad vaiksemaid, keskkonnasõbralikumaid ja madalamate ülalpidamiskuludega töömasinaid. XCMG on üks tootjatest, kelle valikus on mitmeid täiselektrilisi rasketehnikamudeleid, mis sobivad kasutamiseks Eesti tingimustes.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele