• 11.01.23, 10:22

Arco Vara alustab butiikelamu ehitusega

Arco Vara sõlmis Piritale uute luksuskodude rajamiseks lepingu ehitusettevõttega Combicon. Omapärase arhitektuuriga hoone ehitustööd algavad juba märtsis ning esmakordselt saavad korterite eelisostuõiguse arendaja enda investorid.
Arco Vara alustab butiikelamu ehitusega
  • Foto: Liis Treimann
Kuldlehe müügiga tehakse erisus, kus vabariigi aastapäevani on eelisõigus Arco Vara ASi aktsionäridel ja võlakirja omanikel. Aktsiate kogus ei ole limiteeritud ehk piisab, kui ostjal on 1 aktsia. Projekti eelmüük on alanud ja avaliku müügiga alustatakse märtsis 2023. Oodatav müügitulu on 4,3 miljonit eurot.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 03.12.25, 14:42
Killustiksammaste rajamine – kõige keskkonnasõbralikum pinnaste parendusmeetod
Ehitus- ja geotehnilistes projektides seisavad insenerid sageli silmitsi pinnastega, mis ei vasta eeldatud kandvuse ja stabiilsuse nõuetele. Üheks tõhusaks ja maailmas väga laialdaselt kasutatavaks pinnaseparandusmeetodiks on killustiksammaste rajamine. See tehnoloogia võimaldab oluliselt parandada pinnase mehaanilisi omadusi ulatuslike väljakaevamisteta või kiirendada konstruktsioonide alla jääva pinnaste tihenemist.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele