• 03.01.23, 15:10

Ehituses tuleb suur kohanemise aasta, avaneda võivad uued turud ja sektorid

2022. aastal pidid ehituses ettevõtted ületama suuri muutusi, tänavu tuleb kohaneda uue olukorraga, kuid samas võib arhitektide kogemusel kriis avada uusi võimalusi eksportturgudel ja täiesti uutes majandussektorites.
Arhitektuuribüroo Projekt Kuubis tegi eelmise kriisi ajal otsuse minna Soome turule, mille maht on nüüdseks kasvanud koduturust suuremaks.
  • Arhitektuuribüroo Projekt Kuubis tegi eelmise kriisi ajal otsuse minna Soome turule, mille maht on nüüdseks kasvanud koduturust suuremaks.
  • Foto: Andres Haabu
2022. aastasse on mahtunud väga palju muutusi, mis ehitusfirmadel on tulnud üle elada.

Seotud lood

Uudised
  • 03.01.23, 14:15
Arhitektid: valmistume ehitusturu kukkumiseks, tõde selgub peagi
Ehitusturgu pingsalt jälgivad arhitektid on valmis järsuks languseks, kuid kuna paljud otsused on lükatud edasi kevadesse, siis praegu lõpetatakse veel vanu tellimusi ja mõeldakse läbi erinevaid tulevikustsenaariume.
  • ST
Sisuturundus
  • 05.02.26, 11:47
Elektriline rasketehnika võimaldab kuni 150 000 eurost võitu
Kui sõiduautode maailmas on elektrisõidukid juba tavalised, siis nüüd on turule jõudnud ka täiselektriline rasketehnika. Elektrilised laadurid ja ekskavaatorid pakuvad alternatiivi neile, kes otsivad vaiksemaid, keskkonnasõbralikumaid ja madalamate ülalpidamiskuludega töömasinaid. XCMG on üks tootjatest, kelle valikus on mitmeid täiselektrilisi rasketehnikamudeleid, mis sobivad kasutamiseks Eesti tingimustes.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele