Kopli ja Kesk-Kalamaja tänava nurgale kerkib keskkonda sulanduv äripindadega korterelamu, mille arhitektuurikonkursi võitis Hayashi-Grossschmidt Arhitektuur.

- Hoone viimistlusel on kasutatud peamiselt puitu ja kivi, mis sobivad Balti jaama piirkonda.
„Kopli 2 konkursi võidutöö on selgelt kunstiteos, mille põnev arhitektuur rõhutab piirkonnale omast vaimu, elavdab äripindadega tänavaruumi ja muudab Kopli ja Kesk-Kalamaja tänava tervikuks,“ ütles korterelamu arendaja Kaamos Kinnisvara juht Taimo Murer.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
10.-12. oktoobril toimub Tartus mess Ehitus ja Sisustus, millest võtab tänavu osa 70 ettevõtet, kelle tegevusvaldkonnad ulatuvad üldehitusest kuni sisustamiseni välja. Tulenevalt aastaajast pannakse palju rõhku energiasäästlike lahenduste tutvustamisele, kuid esitletakse ka sisustustrende. Eraldi väljapanek on pühendatud saunamajadele.