Kui tänavu esimesel poolaastal muutusid ehitusmaterjalide hinnad kiiresti ja ebakindla olukorra tõttu lisati lepingutesse piisavalt turvaline juurdehindlus, mis ehitushinda lühiajaliselt kiiresti suurendas, siis lähikvartalites näeme vastupidist arengut, analüüsis olukorda eelmisel nädalal toimunud Eesti Ehituskonverentsil Eesti Panga vanemökonomist Kaspar Oja.
Kaspar Oja hinnangul on ehituse hinnatõusu sellel aastal vedanud priskelt paisunud kasumimarginaal. Foto autor Raul Mee.
Autor: Raul Mee
Majanduse väljavaate pessimistlikkuse kasvu, tarbijate ebakindluse süvenemise, eksporditurgudel kahaneva nõudluse ja allakäiva tööstuse taustal on ehituse hinnatõusu sellel aastal vedanud priskelt paisunud kasumimarginaal, selgus eelmisel nädalal toimunud Eesti Ehituskonverentsil Eesti Panga vanemökonomist Kaspar Oja analüütilisest ettekandest.
Juhime tähelepanu, et Sul on õigus keelata oma kontaktandmete kasutamine samasuguste toodete või teenuste otseturustuse tegemiseks võttes Äripäevaga ühendust aadressil [email protected] või telefonil 667 0099.
Jaga lugu
Liitu Ehitusuudiste iganädalase uudiskirjaga, et ükski oluline teema valdkonnas ei jääks märkamata.