Disainerid Martin Pärn ja Janno Nõu kujundasid Eesti mööblitootjale Softrendile kõrgtehnoloogilise helisummutava kabiini, millel on ainulaadne kuju ning tehnilised omadused.

- Vaikusekappide turg on viimastel aastatel oluliselt kasvanud.
- Foto: Softrend
Iseasi disainibüroo juhi Martin Pärna sõnul arendati kontorites privaatse töö tegemiseks mõeldud helisummutavat kabiini kaks aastat. „Teist sellise kuju ja omadustega helisummutavat kabiini pole kuskil maailmas. Erinevalt teistest on Intuit Boothi nime kandev helikabiin trapetsikujuline, mis tänu eri nurga all seintele vähendab heli peegeldusi,“ rääkis Pärn.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Veel mõni aasta tagasi tähendas päikesepaneelide omamine sirgjoonelist äriloogikat: toodad elektrit, tarbid ise ning ülejäägi müüd hea hinnaga võrku. Täna on olukord energiaturul muutunud. Taastuvenergia tootmisvõimsusi on lisandunud omajagu ning päikeselistel tundidel tekib võrku suur ületootmine, mis surub börsihinna madalaks või isegi negatiivseks. Seetõttu on akusalvestid muutumas nii ehitus- kui ka põllumajandusettevõtete jaoks üheks olulisemaks investeeringuks energialahendustes.