Pronksi tänava remondihankel on takkajärgi tingimuste muutmise kahtlus

Linnarahvas meelepaha ja linnapeas imestust tekitanud Pronksi tänava sulgemine remondi ajaks on vastuolus remondihanke tingimustega ning tekitab konkurentidele mulje, et mingeid tingimusi on saanud takkajärgi ja tasahilju muuta.
Kuna tegemist on lõiguga, kus tuleb välja vahetada palju maa-aluseid tehnovõrke, siis võtab ehitus enda alla kogu sõidutee laiuse, ütles abilinnapea Vladimir Svet, hanketingimuste järgi pidi 1+1 sõidurida siiski kasutamiseks avatuks jääma
  • Kuna tegemist on lõiguga, kus tuleb välja vahetada palju maa-aluseid tehnovõrke, siis võtab ehitus enda alla kogu sõidutee laiuse, ütles abilinnapea Vladimir Svet, hanketingimuste järgi pidi 1+1 sõidurida siiski kasutamiseks avatuks jääma
  • Foto: Liis Treimann
Tallinna Jõe ja Pronksi tänava rekonstrueerimine kestab aasta, seal rajatakse sõiduteest eraldatud jalgrattateed ning jalakäijatele vahepeatust võimaldavad haljastustaskud. Lisaks rajatakse mõlemale tänavale rohkem haljastust. Ning juba septembri lõpus hoiatas abilinnapea Vladimir Svet, et tänavad suletakse ehituse ajaks autoliiklusele.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 30.04.26, 13:51
Ehitussektori keerukus kasvatab nõudlust uute teadmistega spetsialistide järele
Uued teadmised saad TalTechi magistriõppest
Ehitussektor on viimastel aastatel läbi teinud kiire arengu, kus projektide tehniline keerukus ja ootused lõpptulemusele on märgatavalt kasvanud. Energiatõhusus, hoonete elukaarepõhine planeerimine ja kaasaegsed digilahendused on muutunud baasnõueteks, mis tähendab, et turul on terav vajadus spetsialistide järele, kes suudavad siduda insenertehnilised teadmised majandusliku loogikaga.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele