Lähtuvalt maagaasi hindade langusest maailmaturul, langetab Eesti Gaas detsembris kodukliendi paindliku paketi hinda 35 protsenti. Uus hind alates 1.12.2022 on 1,85 eurot/m³ koos käibemaksuga.
Eesti Gaas juht Margus Kaasik
  • Eesti Gaas juht Margus Kaasik
  • Foto: Liis Treimann
„Soojad ilmad, täis mahutid ja gaasitarbimise vähenemine on maailmaturu hinna praegu alla toonud, mistõttu saame nüüd talve eel kardetud hinnatõusu asemel oma klientidele teada anda hoopis hinnalangusest,“ märkis Eesti Gaasi juhatuse esimees Margus Kaasik.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 06.08.26, 14:29
Ridaelamu elanik eeldab korteriga võrreldes suuremat privaatsust
Uuesalu on noor, arenev ja looduskeskne küla Tallinna lähedal Rae vallas Tartu ja Viljandi maantee vahelisel alal, kuhu on kodu leidnud enam kui 300 leibkonda. Suure osa sealsetest majadest ehitas Tartal Grupp ja ettevõtte kinnisvara projektijuht Ard Ernits rääkis pisut ka elamute ehitusprotsessist Põdra tee ridaelamute näitel.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele