Tallinna linnavalitsus algatas detailplaneeringu, mille kohaselt kerkib Harku järve äärde uus Arcojärve elamurajoon. Ühtlasi korrastab kinnisvaraettevõte Arco Vara järveäärse ranna-ala.

- Tulevane elamurajoon Harku järve ääres.
- Foto: KUU
Arco Vara tegevjuhi Miko Niinemäe sõnul ehitatakse Harku järve ääres asuvale Paldiski mnt 124b kinnistule ligikaudu 400 kodu. “Meie nägemuses pole Arcojärve uusarendus, vaid kommuun, kus elavad koos sarnast elustiili otsivad inimesed. Tegemist on Tallinna mõistes unikaalse elukeskkonnaga, kus kohe kodu juures olemas nii metsatukk kui ka järverand. Arcojärve kodud on mõeldud just sellistele inimestele, kes soovivad pääseda linnamürast aga mitte linnast.”
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Uuesalu on noor, arenev ja looduskeskne küla Tallinna lähedal Rae vallas Tartu ja Viljandi maantee vahelisel alal, kuhu on kodu leidnud enam kui 300 leibkonda. Suure osa sealsetest majadest ehitas Tartal Grupp ja ettevõtte kinnisvara projektijuht Ard Ernits rääkis pisut ka elamute ehitusprotsessist Põdra tee ridaelamute näitel.