Täna avatakse Õismäel Eesti moodsaim spordi- ja spaakeskus RING

Tallinnas Õismäel avatakse täna ligi 10000 ruutmeetril laiuv spordi- ja spaakeskus Ring, mis mahutab endas Eesti moodsaima korvpallikompleksi, soojendatud liivaga rannavolle ja -jalka väljakuid, 24/7 avatud Gym! jõusaali, mitmeid treeningsaale ja Õismäe esimest tosina saunaga spaakompleksi.
Spordi- ja spaakeskus RING.
  • Spordi- ja spaakeskus RING.
“Ring saab lisaks esiliiga korvpalluritele uueks koduks ka mitmele spordikoolile. Siin hakkab treenima kokku umbes 1500 last,” ütles pressiteates Tallinna Spordiakadeemia Kalev juht Eduard Beilinson, kelle sõnul mahub uue korvpallikompleksi tribüünidele kuni 500 pealtvaatajat. Eesti moodsaima saali esimene rahvusvaheline noorte korvpalliturniir toimub juba sel nädalvahetusel ja sellest osavõtjad majutatakse samas kompleksis asuvas enam kui 100kohalises sportlashostelis.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 30.04.26, 13:51
Ehitussektori keerukus kasvatab nõudlust uute teadmistega spetsialistide järele
Uued teadmised saad TalTechi magistriõppest
Ehitussektor on viimastel aastatel läbi teinud kiire arengu, kus projektide tehniline keerukus ja ootused lõpptulemusele on märgatavalt kasvanud. Energiatõhusus, hoonete elukaarepõhine planeerimine ja kaasaegsed digilahendused on muutunud baasnõueteks, mis tähendab, et turul on terav vajadus spetsialistide järele, kes suudavad siduda insenertehnilised teadmised majandusliku loogikaga.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele