• 01.08.22, 08:57

Tallinna lasteaed ei valmi ehitisregistri vea tõttu õigeaegselt

Tallinna Magdaleena lasteaia tähtaegne valmimine järgmise aasta septembris on ohus, sest ehitusloa väljastamine on juba kaks kuud veninud ja tõenäoliselt läheb üks kuu veel, tõi Projektibüroo tegevjuht Andero Mardo näite, et ehitisregister pole veel kaugeltki valmis.
Projektibüroo tegevjuht Andero Mardo kardab, et augustis lähevad ehitisregistriga asjad veel halvemaks. Foto: Projektibüroo
  • Projektibüroo tegevjuht Andero Mardo kardab, et augustis lähevad ehitisregistriga asjad veel halvemaks. Foto: Projektibüroo
„Vahepeal tõesti tundus, et ehitisregistri (EHR) asjad liiguvad paremuse poole, aga viimaste nädalate jooksul on jälle olnud tööd takistavaid probleeme. Ideaalis oleks Magdaleena lasteaed pidanud valmimine 2023. aasta septembris, aga nüüd on see kahtlane ministeeriumi ja EHRi probleemide tõttu,“ muretses Mardo, et paarsada last jäävad järgmisel aastal lasteaiast ilma.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 19.03.26, 10:28
20 aastat turul olnud Hörmann Eesti koostööd kestavad aastaid, mitte ühe projekti jagu
Hörmann Eesti on 20 siinoldud aasta jooksul välja selgitanud siinse turu vajadused, panustanud erinevatesse projektidesse ning teinud koostööd ja pakkunud lahendusi nii elamu- kui ka tööstusvaldkonnas.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele