Hepsori Paevälja hoovimajade arendus planeeritava Tallinna Haigla külje all pidas neljapäeval sarikapidu. Avara rohelise õuealaga kortermajadest on 75% juba välja müüdud, majad valmivad selle aasta lõpuks.
Hepsori Paevälja hoonete sarikapidu.
  • Hepsori Paevälja hoonete sarikapidu.
  • Foto: Martin Dremljuga
Paevälja arenduses kerkib kaks kaheksakorruselist hoonet kahe- kuni neljatoaliste korteritega. Majade vahele tuleb avar õueala, kus suur mänguväljak, korvpalliplats, pinksilauad, istumiskohad ja palju rohelust.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 10.06.26, 11:24
Bauroc plaanib viia materjalide tootmise jalajälje negatiivseks
Eesti perefirma Bauroc, mis on Põhja-Euroopa suurim poorbetoontoodete valmistaja, tuli eelmisel aastal välja uue tooteperega, mille süsiniku jalajälg on raudbetoonpaneelist 10 korda väiksem, kuid ettevõttel on veelgi ambitsioonikam plaan jõuda CO2-neutraalsete või lausa negatiivse jalajäljega materjalide tootmiseni.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele