• 26.05.22, 09:54

Esimeses kvartalis kasvas ehitusmaht 14 protsenti

Statistikaameti andmetel ehitasid Eesti ehitusettevõtted esimeses kvartalis siin ja välisriikides kokku 14% rohkem kui aasta varem.
Ehitusobjekt.
  • Ehitusobjekt.
  • Foto: Liis Treimann
Eesti ehitusettevõtted ehitasid 805 miljoni euro eest, sellest hooneid 619 miljoni ja rajatisi 186 miljoni euro eest. Eelmise aasta esimese kvartaliga võrreldes ehitati hooneid 18% ja rajatisi (teid, sildu, sadamaid, magistraaltorustikke, side- ja elektriliine, spordiväljakuid jms) 3% rohkem.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 08.01.26, 13:29
Raudteetaristu seire raudteeprojektides – mida saaks Rail Baltica projekti puhul arvesse võtta GEO-Instrumentsi kogemustest?
Kaasaegne raudteetaristu seab üha kõrgemaid nõudmisi ohutusele, vastupidavusele ja käitlustõhususele. Nende nõuete täitmisel on oluline roll raudteetaristu seirel, mis toetab nii ehitustööde ohutut elluviimist kui ka taristu seisukorra jälgimist selle kasutusel.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele