Reterra alustab Tartus ligi 100 uue korteri ehitusega
Reterra Estate on alustanud ehitust Tartu Raadimõisa Pargimajade objektil. Raadi pargi servale kerkiva uue elamukvartali esimene maja valmib 2023. aasta kevadel.
Reterra Estate'i juhi Reigo Randmetsa sõnul on ehitushinna tõus olnud viimasel aastal tohutu ning turg on väga ettearvamatu. „Vaatamata keerulistele aegadele on Reterra siiski otsustanud Tartus Raadimõisa piirkonnas ehitusega jätkata ning Pargimajade projektis valmib järgmise aasta jooksul kolm uut maja, kokku 96 uut korterit,“ ütles ta.
Betooni kuivamine võib ehitusel osutuda oodatust palju pikemaks protsessiks. Kuigi sageli arvatakse, et suvine soojus kiirendab kuivamist automaatselt, ei pruugi see praktikas alati nii olla. Kui niiskus ei pääse ruumist piisavalt kiiresti välja, võib betoon jääda niiskeks ka siis, kui temperatuur on kõrge.