Kaamos Energy: kõrge energia hind kannustab meid päikese poole

Kaamos Energy juht Mihkel Looritsa sõnul kannustab kõrge energia hind ja hirm energiasõltuvusest vaatama päikese poole ja selgitab, miks tasub nii era- kui äriklientidel eelistada päikeseenergialahendusi.
Kaamos Energy juht Mihkel Loorits. Foto: erakogu.
  • Kaamos Energy juht Mihkel Loorits. Foto: erakogu.
  • Foto: ERLEND STAUB
Tootmisvõimsuste ebapiisav maht nii meil kui naaberriikides on olnud teada aastaid. Meie energiajulgeolek ja -sõltuvus on tugevalt mõjutatud välisturgudest, fossiilsetest kütustest ja eriti Venemaa maagaasist.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 30.04.26, 13:51
Ehitussektori keerukus kasvatab nõudlust uute teadmistega spetsialistide järele
Uued teadmised saad TalTechi magistriõppest
Ehitussektor on viimastel aastatel läbi teinud kiire arengu, kus projektide tehniline keerukus ja ootused lõpptulemusele on märgatavalt kasvanud. Energiatõhusus, hoonete elukaarepõhine planeerimine ja kaasaegsed digilahendused on muutunud baasnõueteks, mis tähendab, et turul on terav vajadus spetsialistide järele, kes suudavad siduda insenertehnilised teadmised majandusliku loogikaga.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele