• 25.02.22, 11:31

Enno Rebane: peame hoidma ehitust elus

Enno Rebane ütleb, et hetkel on raske soovitusi anda ja hetkel oleks oluline teha kõik, et ei kukuks ära teised turud, näiteks Skandinaavias. "Meil on palju asju, mida on tarvis ehitada ja oluline on, et keegi igaks juhuks midagi seisma ei jätaks, vaid protsessid toimiksid võimalikult tavapäraselt edasi ja meie igapäevast elu välja ei suretaks," soovitab ta.
Enno Rebane: peame hoidma ehitust elus
Kõige parem oleks hetkel, kui ettevõtjad usaldataks riiki ja jätkasid ehitustegevus võimalikult tavapäraselt edasi, soovitab Ehitusmaterjalide Tootjate Liidu juht Enno Rebane murelike uudiste keerises.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 02.09.25, 16:14
Kaabli kvaliteet ei ole silmaga nähtav, aga tagajärjed võivad olla valusad
Saaremaa ettevõte OÜ Feizerton, mille kaubamärk Feirol on Eestis juba tuttav nii professionaalidele kui ka tavakasutajatele, on tegelenud enam kui 20 aastat kaablitoodete ja elektritarvikute arenduse, tootmise ja müügiga. Ettevõtte juhi Jüri Lemberi sõnul on neil turul omas nišis tugev positsioon, kuid samas on soov üha enam jõuda otse nii ehitusobjektidele kui ka lõpptarbijateni.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele