Täna asetati Kristiine linnaosas nurgakivi Tallinna Vindi Lasteaia uuele hoonele (Vindi tn 3), mis on plaanis avada juba käesoleval aastal.

- Tallinna Vindi Lasteaia uue hoone (Vindi tn 3) nurgakivi asetamine.
- Foto: Albert_Truuvaart
Vindi lasteaia 12rühmaline hoone ehitatakse suures osas lammutatud maja asukohale. Kahe maapealse ja ühe maa-aluse korrusega ehitis on liigendatud nii, et see sobiks ümbritseva keskkonna ja maastikuga. Rühmaruumid on kavandatud hoone kahekordsesse ning administratsiooniplokk koos saalide, köögi ja abiruumidega ühekordsesse ossa.
See teema pakub huvi? Hakka neid märksõnu jälgima ja saad alati teavituse, kui sel teemal ilmub midagi uut!
Seotud lood
Kevadel hooldame niidukeid ja õlitame terrasse, aga puitfassaadi hooldamine ei tule sageli mõttessegi ning ega see polegi iga-aastane töö. Ent kui fassaadihooldus jääb pikalt tegemata, võib peagi ees oodata voodrilaudade vahetus, mis on suur ja kulukas ettevõtmine ka siis, kui otsustad seda oma jõududega teha.