Õhutehnoloogiaettevõtte Airoboti aktsiapakkumine märgiti ligi kuuekordselt üle ning ettevõte kasutas võimalust pakkumise mahtu suurendada, selgub börsiteatest.
Airobot Technologies ASi juht Heiki Aulik.
  • Airobot Technologies ASi juht Heiki Aulik.
  • Foto: Andras Kralla
Eelmise nädala reedel lõppes Airobot Technologiesi aktsiate esmane avalik pakkumine. Avalikult pakuti kuni 130 785 aktsiat, kusjuures Airobot jättis endale õiguse ülemärkimise korral suurendada pakutavate aktsiate arvu 20 protsendi võrra, 156 942 aktsiani.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 06.08.26, 14:29
Ridaelamu elanik eeldab korteriga võrreldes suuremat privaatsust
Uuesalu on noor, arenev ja looduskeskne küla Tallinna lähedal Rae vallas Tartu ja Viljandi maantee vahelisel alal, kuhu on kodu leidnud enam kui 300 leibkonda. Suure osa sealsetest majadest ehitas Tartal Grupp ja ettevõtte kinnisvara projektijuht Ard Ernits rääkis pisut ka elamute ehitusprotsessist Põdra tee ridaelamute näitel.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele