Loksa linnavalitsus ja Eesti Arhitektide Liit kuulutasid välja arhitektuurivõistluse eesmärgiga luua Loksa linnale uus keskväljak ning kaasajastada kesklinn tervikuna.
„Loksa keskosa arhitektuurivõistluse kavandamine programmis “Hea avalik ruum“ on ettevalmistamisel olnud juba mitu aastat. Tänaseks oleme jõudnud niikaugele, et arhitektuurivõistlus võib alata,“ nentis programmi „Hea avalik ruum“ juht ja žürii liige Kalle Vellevoog.
10.-12. oktoobril toimub Tartus mess Ehitus ja Sisustus, millest võtab tänavu osa 70 ettevõtet, kelle tegevusvaldkonnad ulatuvad üldehitusest kuni sisustamiseni välja. Tulenevalt aastaajast pannakse palju rõhku energiasäästlike lahenduste tutvustamisele, kuid esitletakse ka sisustustrende. Eraldi väljapanek on pühendatud saunamajadele.