Planeeringute teateid saab edaspidi edastada elektrooniliselt

Jaanuaris jõustunud planeerimisseaduse muudatused võimaldavad toimetada teateid osalistele elektrooniliselt, samuti võib avalikke aruelusid põhjendatud vajadusel ja osapooltega kokkuleppel läbi viia veebi teel.
Riigihalduse minister Jaak Aab ütles, et uus kord muudab planeeringute menetlemise lihtsamaks.
  • Riigihalduse minister Jaak Aab ütles, et uus kord muudab planeeringute menetlemise lihtsamaks.
  • Foto: Andras Kralla
„Tähitud kirjade saatmine menetluses enam tingimata kohustuslik ei ole, ent kui korraldajal tekib kahtlus, et dokument ei ole e-postiga kohale jõudnud, on põhjendatud ka muu kättetoimetamisviis,“ ütles riigihalduse minister Jaak Aab rahandusministeeriumi pressiteates.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 05.05.26, 16:24
Viljandi betoonitootja 35 aasta õppetund: ellu jääb see, kes oskab kohaneda
Ehituses ei ole pausid haruldased. Nendega hakkama saamine ja neist välja tulemine aga küll. VMT Betooni 35-aastane teekond pole olnud sirge kasvulugu, vaid pigem näide sellest, kuidas õigel ajal tehtud otsused on aidanud püsima jääda ning kõige kiuste on edasi mindud ka siis, kui hoog on hetkeks raugenud.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele