• 18.01.22, 13:48

Kodukliima lahenduste pakkujad said suure rahasüsti

Baltimaades tegutsev erakapitaliettevõte Livonia Partners investeeris Bestair Groupi ja Zave Groupi, mis on rohelisi kodukliimalahendusi pakkuvad ettevõtted. Bestair ja Zave tegutsevad B2B ja B2C segmendis kokku kaheksas riigis. Livonia investeeringu eesmärk on toetada ettevõtete kasvu jätkumist nii eri turgudel kui ka ärisuundades.
Livonia Partnersi asutajapartner Kaido Veske
  • Livonia Partnersi asutajapartner Kaido Veske
  • Foto: LIIS TREIMANN
Bestairi asutasid vennad Ivo ja Jaan Kõpper ligi 20 aastat tagasi. Praeguseks ulatub Bestairi ja Zave aastane kogukäive üle 60 miljoni euro. Bestair Group tegutseb edasimüüjana kiirelt kasvavas keskkonnasõbralike kodukliimalahenduste valdkonnas.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 02.10.25, 14:04
Prysmian: jätkusuutlik tootmine on konkurentsieelis, mitte nišš
Jätkusuutlikkus ja rohelisus ei ole enam ammu nišiteema, vaid eeldus, et tootmis- ja ehitusettevõte saaks üldse rahvusvahelisel turul kaasa rääkida. See tähendab, et tootjal peab olema täielik ülevaade nii materjalide päritolust, tootmisprotsessist kui ka sellest, mis saab toodetest pärast nende elukaare lõppu.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele