Digitaalehituse klastrile valiti uus juhatus, kes esimese asjana tahab hakata parandama ehitusvaldkonna kultuuri, hanketavasid ja sektori mainet, sest pealekasvav põlvkond pole enam nõus tegema tööd nõukaajast pärit tavade ja töömeetodite järgi.
Uueks juhatuse esimees Tiit Hion Hades Geodeesiast: uus põlvkond vajab vabadust, selgust, innovatsiooni, austust ja mõistmist.
  • Uueks juhatuse esimees Tiit Hion Hades Geodeesiast: uus põlvkond vajab vabadust, selgust, innovatsiooni, austust ja mõistmist.
Lähiajal paneb uus juhatus paika uued tegutsemissuunad ning jagab omavahel ära vastutusvaldkonnad.

Seotud lood

  • ST
Sisuturundus
  • 10.06.26, 11:24
Bauroc plaanib viia materjalide tootmise jalajälje negatiivseks
Eesti perefirma Bauroc, mis on Põhja-Euroopa suurim poorbetoontoodete valmistaja, tuli eelmisel aastal välja uue tooteperega, mille süsiniku jalajälg on raudbetoonpaneelist 10 korda väiksem, kuid ettevõttel on veelgi ambitsioonikam plaan jõuda CO2-neutraalsete või lausa negatiivse jalajäljega materjalide tootmiseni.

Hetkel kuum

Liitu uudiskirjaga

Telli uudiskiri ning saad oma postkasti päeva olulisemad uudised.

Tagasi Ehitusuudised esilehele